DVD Filmy
Dáma Na Kolejích - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Dáma Na Kolejích

Dáma Na Kolejích Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Hudební komedie s Jiřinou Bohdalovou a Radoslavem Brzobohatým v hlavních rolích Dáma na kolejícc je dalším díle Vratislava Blažka a Ladislava Rychmana(autorů muzikálu Starci na chmelu) s Jiřinou Bohdalovou v hlavní roli, , pro kterou byl tento film napsán. Formou zpěvohry vypráví příběh tramvajačky Marie a její velice svérázné reakce na manželovou nevěru.
DVD filmy - Partie Krásného Dragouna Rozbité Zrcadlo Hlubinná Hvězda šest Delikatesy Mlha Horská Hlídka Bezva Prachy Uchovat Si Tvář Trestná Lavice Kajetán a Modrá Liška

Diskuse o DVD filmu Dáma Na Kolejích

Co byste k filmu Dáma Na Kolejích řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Lenka (30)16.11.2010 18:27
vynikající!!!

Jana (56)04.05.2008 13:27
opravdu krásný film.

Bára (11)04.05.2008 13:16
Krásný film opavdu bezva

seznamka


DVD film Dáma Na Kolejích | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti