DVD Filmy
Děla Z Navarone - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Děla Z Navarone

Děla Z Navarone Původní název: Guns of Navarone UE
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Nominace na 7 Oscarů,včetně ceny pro nejlepší film(1961) Gregory Peck, Anthony Quinn a David Niven jsou spojenečtí sabotéři pověření nemožnou misí. Mají za úkol infiltrovat nedobytný ostrov držený nacisty a zničit zde 2 děla s mimořádně dlouhým dostřelem, která brání v záchraně 2000 zajatých britských vojáků. Scénárista Carl Foreman byl přímo předurčen k obnovení svého jména, poté co strávil 50tá léta prací v anonymitě. Rozhodl se pro zpracování nejlépe prodávané novely Alistaira MacLeana, DĚLA Z NAVARONE. Podporován hvězdným obsazením a produkcí, film se stal výjimečně úspěšným, , tento film se stal zdrojem a předlohou mnoha následujících válečných dobrodružství.
DVD filmy - Jak Se Točí Rozmarýny To Nejlepší Z Večerníčku 2 Mrtvá Hlídka Paměť Stromů 1+2 Kořeny Mafie Drážďany Všechno Nejlepší! Satan Přichází Setkání V červenci Hudson Hawk

Diskuse o DVD filmu Děla Z Navarone

Co byste k filmu Děla Z Navarone řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Děla Z Navarone | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti