DVD Filmy
Den vítězství - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Den vítězství

Den vítězství Původní název: Days of Glory
Hrají: Samy Naceri, Jamel Debbouze, Roschdy Zem, Sami Bouajila, Bernard Blancan
Režie: Rachid Bouchareb
Diskuse: Co na film říkáte?

Film natočený podle skutečné události.Strhující epos druhé světové války, kdy v řadách de Gaullovy osvobozenecké armády bojovaly africké jednotky. Na krvavé cestě od Marseille po Alsasko zjišťují, že jsou a pro Francii zůstanou občany druhého řádu, kteří nikdy nebudou povýšeni, superstar, přesto jsou ochotni položit své životy.


internetový obchod

DVD filmy - Delta fór Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky Irina Palm FilmX Vlci Černá kniha Marcela Misery nechce zemřít Marta Panelstory aneb Jak se rodí sídliště Hannibal: Zrození

Diskuse o DVD filmu Den vítězství

Co byste k filmu Den vítězství řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Vávra (52)30.09.2008 12:04
Vynikající film nejen o válce,statečnosti atd,ale i o tom,že každý má své hodnoty,které často bohužel vidí snad jen Bůh.

Vojta (40)23.07.2008 00:14
Vynikající nevšední film.DVD film Den vítězství | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.