DVD Filmy
Děti z Bullerbynu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Děti z Bullerbynu

Děti z Bullerbynu Diskuse: Co na film říkáte?

Děti z Bullerbynu jsou jedním z nejoblíbenějších filmů, které byly natočeny na motivy knížky Astrid Lindgren. Příhody šesti kamarádů jsou vyprávěny z pohledu Lisy, která nás seznámí se svými sourozenci Lassem a Bossem a s kamarády Ollem, Annou a Brittou. Všichni jsou z malé švédské vesničky, kde stojí jen tři statky veselých dětí.


DVD filmy - Slídil FilmX O život Sluha Jeho Veličenstva Revolver Superstar Život je pes Total Recall Mluv s ní Chyťte doktora Než ďábel zjistí, že seš mrtvej

Diskuse o DVD filmu Děti z Bullerbynu

Co byste k filmu Děti z Bullerbynu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

hanička (7)11.06.2011 11:45
každí jímárát. ajá také. protože jí znám

hanička (7)11.06.2011 11:43
jeto hezká pohádka. majíjí hodně dětí.DVD film Děti z Bullerbynu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.