DVD Filmy
Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro

Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro Původní název: Treasure Island Kids 2: The Monster of T
Hrají: Aston David, Beth Allen
Režie: Michael Hurst
Žánr: Láska a jiné závislosti
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro

Na Ostrově pokladů se koná letní tábor v hollywoodském stylu. Děti ze všech koutů světa se na exotickém ostrově baví natáčením filmů. Ve stejnou chvíli, kdy do tábora přijíždí trochu zakřiknutý čínský chlapec, pomalu roste mezi chlapci a dívkami napětí. Všichni jsou ale záhy nuceni spolupracovat, , protože budoucnost tábora i jejich životy začíná ohrožovat obrovská mořská příšera. V tomhle filmu plném akce a napětí se střetává Jurský park a Chitty Chitty Bang Bang se spoustou speciálních efektů.


internetový obchod

DVD filmy - Španglicky snadno a rychle Tora! Tora! Tora! Kousek nebe Vetřelec: Vzkříšení Vesmírná Odysea Putování se zvířaty. Sportovní rekordy Město Ember Underworld: Vzpoura Lycanů Čáryfuk 2. Čáryfuk 1.

Diskuse o DVD filmu Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro

Co byste k filmu Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Děti z ostrova pokladů 2: Obluda z Ostro | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti