DVD Filmy
Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika

Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika Původní název: Divadlo J.Cimrmana 11 - Afrika
Hrají: Zdeněk Svěrák, Jaroslav Weigel, Petr Brukner, Jan Kašpar, Marek Šimon, Robert Bárta
Režie: Ladislav Smoljak
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika

Češi mezi lidožravci. Při studiu hry Afrika jsme si samozřejmě položili otázku, zda Cimrman vůbec někdy v Africe byl, nebo zda - podobně jako spisovatel Karwl May - čerpal jen z literatury a map. Odpověď jsme dostali ve chvíli, , kdy se na prahu naší herecké šatny objevil jako blesk z čistého nebe doktor Hrom. Tento pracovník Náprstkova muzea v Praze nám předal svazek potrhaných a špinavých listů. Zažloutlá titlulní stránka rukopisu nebyla úplná. Zůstal na ní jen název "Africký deník".


internetový obchod

DVD filmy - Bob a Bobek Na Cestách 7 Co Je Doma To Se Počítá Poslední Leč Milenci a Vrazi Terminator Ultimate Edition - 2disk Království Nebeské Crash Stůj, Nebo Se Netrefím Žofka a Její Dobrodružství 1. O Kocouru Mikešovi 1.

Diskuse o DVD filmu Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika

Co byste k filmu Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Divadlo J.cimrmana 11. - Afrika | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti