DVD Filmy
Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince

Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince Původní název: Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na...
Hrají: Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak, Václav Kotek, Miloň Čepelka
Režie: Ladislav Smoljak
Žánr: Kolekce a dárkové balení
Diskuse: Co na film říkáte?

U příležitosti zahájení provozu slavného videňského Riesenradu byla vypsána soutěž o nejlepší operetu. Obeslal jí také Čech JÁRA CIMRMAN, a to rozmáchlým sedmihodinovým dílem Proso. Díky své snad jediné záporné vlastnosti - drobnému škudlilství - neposlal zásilku s partiturou doporučeně, což umožnilo Franzi Lehárovi, Johannu Straussovi, Oskaru Nedbalovi a dalším členům poroty, aby si geniální operetní fresku doslova rozebrali. Vědecký tým českých cimrmanologů dokazuje po mnoha desetiletích, že autorem světově proslulých melodií z Netopýrů, Polských krví a mnoha dalších operet je zapomenutý Pojizeřan CIMRMAN. Výsek z operety Proso (sedmina původního díla!) uváděný pod názvem HOSPODA NA MÝTINCE dává tušit, , jak monumentální musel být CIMRMANůV vyloupený sedminásobek.
DVD filmy - Divadlo J.Cimrmana 10 - Švestka Divadlo J.Cimrmana 1- Akt Český Telecom extraliga ledního hokeje 2002/2003 Svádění Mravenčí Polepšovna Lední Medvídek 2: Tajemný Ostrov Hadi V Letadle Rock Podvraťáků Podvodníci z New Jersey FilmX Nezapomenutelné Dětství

Diskuse o DVD filmu Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince

Co byste k filmu Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti