DVD Filmy
Doblba! - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Doblba!

Doblba! Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

černá barevná komedie Krátce před Vánocemi spadne rodině Mukových do klína nečekané dědictví. Hrobka sice není nic povzbudivého, ale zpeněžit se dá výhodně. Jen to chce malý podfuk na právoplatného dědice. Náhlá možnost zbohatnutí spustí řadu událostí, , které jednotlivé členy rodiny svedou se zavedených cestiček života. Nic už nebude jako dřív.
DVD filmy - Velké Očekávání Prci,prci,prcičky: Na Táboře Dějiny Násilí Syriana Firewall Karate Kid 1 Žaloba Zóna úniku Zlaté Dítě Waynův Svět 2

Diskuse o DVD filmu Doblba!

Co byste k filmu Doblba! řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

hanzin03.10.2009 18:37
prostě nejlepší film týhle doby jinej neni než doblba

seznamka


DVD film Doblba! | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti