DVD Filmy
Dobrý Synek - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Dobrý Synek

Dobrý Synek Původní název: The Good Son
Hrají: Jacqueline Brookes, Wendy Crewson, Macaulay Culkin, David Morse, Elijah Wood
Režie: Joseph Ruben
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Henry je rozpustilý a hravý klučina, za jehož andělským úsměvem se skrývá temné tajemství a láska ke smrtelným hrám. Jeho milující rodiče a rozkošná sestra nemají ani potuchy, čeho je Henry schopen. Jediný, kdo se bezúspěšně snaží rodinu varovat, je bratranec Mark, který přijíždí k němu na návštěvu, vidí zlo, které se skrývá za Henryho úsměvem. Zlo, jenž může ohrozit život celé rodiny. Dokud nebude Mark schopen ukázat pravou tvář jejich "DOBRÉHO" SYNKA, musí proti němu bojovat sám v zápase dobra proti zlu.


DVD filmy - Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk Olympiáda 3 disky Pohádky Z mechu A kapradí 3 Mach A šebestová K tabuli Mach A šebestová Kameňák 1 Divadlo J.Cimrmana 8 - Blaník

Diskuse o DVD filmu Dobrý Synek

Co byste k filmu Dobrý Synek řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Kačka (17)26.07.2007 10:08
docela super film

klaris23.07.2007 16:58
Videla jsem to na prime fakt dobry,ale je to docela stary...Proc ty nejlepsi filmy s nejlepsima hercama jsou tak stary?????

roman (13)22.07.2007 23:57
supr thriller

seznamka

DVD film Dobrý Synek
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.