DVD Filmy
Doom - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Doom

Doom Hrají: Karl Urban, The Rock
Žánr: Sci-fi/fantastický
FilmyX.cz záznam: DOOM
Diskuse: Co na film říkáte?

Obsahuje dosud neuvedené scény! Na odlehlé výzkumné stanici na Marsu se stalo něco podivného. Veškerý výzkum ustal. Spojení bylo přerušeno. Zprávy, které dorazily, jsou víc než znepokojivé. Nastává karanténní opatření 5. stupně a jediní lidé, kteří mohou dovnitř nebo ven, jsou po zuby ozbrojení členové rychlé zásahové jednotky s neskutečnou palebnou silou. Mají jediný úkol - nic živého nenechat uniknout. Ale legie děsivých monster neznámého původu ukrývajících se za každou zdí a slídících v nesčetných místnostech i chodbách je mnohem silnější a krvelačnější, než si kdy kdo dokázal představit. Vnitřní vzrušení a překvapivé zvraty, , na které jste si zvykli v celosvětově proslulé počítačové hře - to vše očekávejte i od filmu Doom.
DVD filmy - Od Vylodění Po Berlin Pronásledovatelé Kočičí Oko Kvílení Vlkodlaků Zná Jí Jako Svý Boty Titan A.e Ferngully - Poslední Deštný Prales Táta V Sukni Dr. Dolittle 2 - Cz Dabing Cyborg

Diskuse o DVD filmu Doom

Co byste k filmu Doom řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Simara14.09.2007 16:33
DooM! Chcete film? Chcete DooM! Chcete žít? Chcete Doom! není to moc dogmatický?

Mirka (14)10.08.2007 17:05
Je to můj nejoblíbenější akční film co znám koukněte se na něj nemá to chybu!!

seznamka


DVD film Doom | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti