DVD Filmy
Doručovací služba čarodějky Kiki FilmX - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Doručovací služba čarodějky Kiki FilmX

Doručovací služba čarodějky Kiki  FilmX Původní název: Kiki Delivery Service
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Magický příběh podnikavé třináctileté dívky Kiki, která musí splnit tradiční rituál, aby se stala plnohodnotnou čarodějnicí. V doprovodu své černé kočky Jiji se musí vydat vstříc celoživotnímu dobrodružství, aby prokázala svoji soběstačnost. Přistane v dalekém přímořském městečku a zakládá si vlastní živnost - Doručovací službu. Tím započne nádherná zkušenost samostatnosti, , zodpovědnosti a nalezení svého místa ve světě.
DVD filmy - Pravěk útočí IV.série:Kolekce (3 DVD) Pravěk útočí III.série:Kolekce (3 DVD) Poslední gigolo Květy války Garfield 08 Garfield 07 Garfield 06 Dr. Jekyll a milá dáma Dancing Paris Červená světla

Diskuse o DVD filmu Doručovací služba čarodějky Kiki FilmX

Co byste k filmu Doručovací služba čarodějky Kiki FilmX řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Doručovací služba čarodějky Kiki FilmX | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti