DVD Filmy
Dost - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Dost

Dost Původní název: Enough
Hrají: Tessa Allen, Bill Campbell, Juliette Lewis, Jennifer Lopez
Režie: Michael Apted
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokobalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! "Alarmující thriller. Jennifer Lopez je na plátně skvělá." - Stephen Holden, THE NEW YORK TIMES.


DVD filmy - Sněženky a machři The Hitcher Windsorský Protokol DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer

Diskuse o DVD filmu Dost

Co byste k filmu Dost řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

martas28.06.2008 18:30
supa film

liska (13)24.06.2008 12:43
moc hezkej fiml a skvělá herečka

Kocik19 (15)21.06.2008 21:12
Úplně boží film!!

wecker (18)21.06.2008 15:28
nejlepší herečka, dobrej film :)

Danny (12)21.06.2008 13:55
Je to moc pěkný a zajímavý film bomba.DVD film Dost | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.