DVD Filmy
Dravci - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Dravci

Dravci Původní název: Ravenous S.E.
Hrají: Robert Carlyle, Guy Pearce, Jeremy Davies, Jeffrey Jones, David Arquette
Režie: Antonia Bird
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

DRAVCI. Jez proto, abys žil ! Nežij proto, abys jedl. Posádky izolované vojenské hlídky se postaví proti loupeživé bandě kanibalů. Bojovat však musí i s nezkrotnými živly divočiny v Sierra Nevadě i s jejich vražednými instinkty a tak se strhne smrtící souboj o přežití ve vzrušujícím dobrodružství, , při kterém tuhne krev v žilách. Čeká vás strhující akce a vzrušení!
DVD filmy - Dobrodružství Poseidonu Do Poslední Kapky Krve Dlouhé Lodi Vikingů Deset Minut života Deník Sexuálních Obětí Darkwoolf Ďábelská Hra Čmuchalky Člověk Pro Každé Počasí Číslo 5 žije 2

Diskuse o DVD filmu Dravci

Co byste k filmu Dravci řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Dravci | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti