DVD Filmy
Eyes Wide Shut Xl - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Eyes Wide Shut Xl

Eyes Wide Shut Xl Původní název: Eyes Wide Shut
Hrají: Tom Cruise, Nicole Kidman
Režie: Stanley Kubrick
Žánr: Dobrodružný
Diskuse: Co na film říkáte?

Poslední odvážný film Stanleyho Kubricka představuje mnoho věcí, ale hlavně podmanivý psychologicko-sexuální příběh a strhující dobrodružství plné napjatého očekávání. Doktor William Harford (Cruise), se jedné osudné zimní noci pustí do erotického dobrodružství, jež ohrozí nejen jeho manželství, ale může být polapen do zlověstné záhady jedné vraždy - poté, , co jeho žena (Kidman) přizná své sexuální touhy. Kubrick mistrnými tahy diriguje vývoj příběhu od strachu a pochybností k objevení sebe sama.
DVD filmy - Láska A. Žena Ve Vodě Dům U Jezera Soví Houkání Rituál Zběsilý útěk Královna Koření Bestie Karla Jeden Navíc Řím

Diskuse o DVD filmu Eyes Wide Shut Xl

Co byste k filmu Eyes Wide Shut Xl řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Eyes Wide Shut Xl | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti