DVD Filmy
Falešná Stopa - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Falešná Stopa

Falešná Stopa Původní název: Dead End
Hrají: William Snow, Victoria Hill, Matthew Dyktynski, Peter Hardy, Michael Edward-stevens, Terry Kenwrick
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Falešná Stopa

Z bývalého policisty Todda Russela je velice úspěšný spisovatel detektivních románů. Před deseti lety vyšetřoval masové vraždy, které se nepodařilo objasnit. Vraha po letech začal někdo napodobovat a všechny důkazy směřují k Toddovi. Záhadné bolesti hlavy i zjištění, že byl adoptován, udělají z Todova života nepředstavitelnou noční můru. Přesto se vydává po stopách vraha, , kterým je možná on sám.


internetový obchod

DVD filmy - Domino Dokud Nás Smrt Nerozdělí Ďábelský Santa Cry_wolf Cabin Fever Boogeyman Bestie Ali 24 Hodin 1942

Diskuse o DVD filmu Falešná Stopa

Co byste k filmu Falešná Stopa řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Falešná Stopa | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti