DVD Filmy
Fanatik - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Fanatik

Fanatik Původní název: Fan, The
Hrají: Robert De Niro, Wesley Snipes, John Leguizamo, Benicio Del Toro, Ellen Barkin
Režie: Tony Scott
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

FANATIK. Všichni fanoušci mají oblíbeného hráče. Tento má oblíbený cíl. Když sportovní tým San Francisco Giants zaplatí Bobbymu Rayburnovi (Wesley Snipes) 40 milionů, aby je dovedl do světové série, nikdo není šťastnější než fanoušek číslo jedna Gil Renard (Robert De Niro). Pak se ale Rayburn dostane do největších nesnází své kariéry a Renard, posedlý svým idolem a znovunabitím jeho dřívější slávy, , se chystá právě na něj a nehodlá se zastavit před ničím ... ani před vraždou.
DVD filmy - Expres Foto Exodus Evoluce Elmo V Zemi Mrzoutů Eliášův Oheň Dvojbalení Velmi Nebezpečné Známosti Dvojbalení Válečné 2 Dvojbalení Válečné Dvojbalení Thrillery Dvojbalení Steven Seagal

Diskuse o DVD filmu Fanatik

Co byste k filmu Fanatik řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

27.05.2011 19:39
picovina

alfred (99)14.12.2006 21:27
dnes to jde pyčo

winďas (22)10.10.2006 14:54
Robert zde podal jakovždy vynikající výkon!!! mohli by to dát někdy v televizi:)

seznamka


DVD film Fanatik | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti