DVD Filmy
Fascinující Svět Zvířat - Ptáci - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Fascinující Svět Zvířat - Ptáci

Fascinující Svět Zvířat - Ptáci Diskuse: Co na film říkáte?

Je celá řada důvodů, pro které ptáci prožívají zcela výsadního postavení nejen v živočišné říši, ale i ve světě lidí: ze všech létajících živočichů dosáhli právě oni nejvyšší dokonalosti, schopnost letu jim umožnila rozšířit se po celé planetě. Co ale činí z ptáků předmět lidského obdivu je především schopnost, která byla člověku odepřena a o které mohl jenom snít - schopnost létat. Ojedinělé záběry kamer BBC vám na tomto disku přibližují některé z nejzajímavějších zástupců obrovské ptačí říše.


DVD filmy - DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa

Diskuse o DVD filmu Fascinující Svět Zvířat - Ptáci

Co byste k filmu Fascinující Svět Zvířat - Ptáci řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

petra (13)05.02.2010 09:10
je to krasni ptak

12.02.2008 15:53
jhjkzuhjkg ghgfjzhgg

12.02.2008 15:53
rdizfu

seznamka

DVD film Fascinující Svět Zvířat - Ptáci
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.