DVD Filmy
Femme Fatale - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Femme Fatale

Femme Fatale Hrají: Antonio Banderas, Peter Coyote, Rebecca Romijn-Stamos, Eriq Ebouaney
Režie: Brian De Palma
Žánr: Erotický
Diskuse: Co na film říkáte?

FEMME FATALE - smyslná podvodnice hraje vabank. Laura (Rebecca Romijn-Stamos) je mrcha. Příběh začíná na MFF v Cannes v roce 2001, kde smrtelné krásná, ale také všeho schopná "FEMME FATALE" odvážně uloupí drahocenný šperk a vypálí rybník svým komplicům. Poté odjíždí do Ameriky a v letadle se seznámí s úspěšným podnikatelem Wattsem (Peter Coyote) a s ním si užívá anonymity v cizině. Po 7 letech je podnikatel pověřen prací ambasadora ve Francii, takže jeho žena Laura se po odvážné loupeži vrací zpět do Francie s novou identitou. Bývalý paparazzi Nicholas (Antonio Banderas) Lauru neustále pronásleduje a pokouší se odhalit ji takovou, jaká je. Vyfotí ji pro jeden z velkých týdenních skandálních časopisů a její bývalí komplicové po čase stráveném ve vězení po ní jdou. Laura je ohrožena na životě, , ale jako ztělesněný ďábel se umí bránit všemi prostředky.
DVD filmy - Fargo S.e. Fanatik Expres Foto Exodus Evoluce Elmo V Zemi Mrzoutů Eliášův Oheň Dvojbalení Velmi Nebezpečné Známosti Dvojbalení Válečné 2 Dvojbalení Válečné

Diskuse o DVD filmu Femme Fatale

Co byste k filmu Femme Fatale řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

05.11.2006 16:19
Je to zajímavý film. Jen jsem ho nepohopila... Vysvětlí mi to někdo ? to se jí všechno jenom zdálo ?

seznamka


DVD film Femme Fatale | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti