DVD Filmy
Firma, Která Přežije - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Firma, Která Přežije

Firma, Která Přežije Diskuse: Co na film říkáte?

Jak zorganizovat firmu, aby v ní majitel nemusel trávit čas, a firma přesto skvěle prosperovala. Co provází typické české firmy, jak se vyhnout tragickým omylům, které vedou k deziluzi, zklamání, finančním ztrátám a nakonec k likvidaci firmy? Co mají naopak společného firmy, které jsou vysoce efektivní? Jak může firma fungovat i bez Vás, aniž by Vás zaměstnanci zaměstnávali a podnikání bylo černou můrou? ANO tento systém existuje a používají jej nejúspěšnější malé a střední firmy na celém světě. Analýza kanadské společnosti *GBDC vyhodnotila prvky, které mohou firmu pozvednout nebo zničit. Jednoduše představený ověřený firemní systém Vám pomůže přežít v nové „EPOŠE NADVLÁDY ZÁKAZNÍKA“. Stominutový dokument vznikl na základě průzkumu, proč do roka krachuje 40% nových firem. Co nás neučili ve škole zdarma, naleznete často v knize. Oběd s přáteli (znalci, experty) nahradí někdy mnoho knih. Speciální kurz o podnikání nahradí více obědů s přáteli. Věříme, že naše DVD nahradí více odborných kurzů, a navíc Vám bude vždy po ruce. Pro koho je tento vzdělávací program určen
  • Pro firmu s jedním a více zaměstnanci.
  • Pro lidi, kteří koupili mnoho chytrých knih, jejichž témata se jim zdají příliš vzdálená naší malé české realitě.
  • Pro lidi, kteří by chtěli rozumět tomu, proč někteří lidé dokáží řídit několik podniků najednou a oni nezvládají pár zaměstnanců.
  • Pro člověka, který obětuje 100 minut času, aby se velmi jasným způsobem dozvěděl řešení, která mohou výrazně ovlivnit kvalitu života, zajistit budoucnost jeho firmě, a tím i jeho rodině.
  • Slovy spisovatele Roberta Allena: „Většina podnikatelů vlastní obchody nebo firmy, které nejsou nic víc, než zvelebené opičí pasti, robotárny jednoduše zajišťující jejich vlastníkům práci. Nejsou svobodní, nemohou přijít nebo odejít, , kdykoliv chtějí. Jsou ke svým soukromým podnikům pevně připoutáni“.
DVD filmy - 2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá Dinotopie O klukovi z plakátu | 1 Zóna Smrti Infekce Obávaný Bojovník Město Hazardu Soupeři Bezmocná Se Čekej Do Tmy Dvd

Diskuse o DVD filmu Firma, Která Přežije

Co byste k filmu Firma, Která Přežije řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

konstantinHK (99)18.02.2008 17:10
je dost hustej mam ho

konečný (36)25.05.2007 07:14
Má někdo skušenost s tímto titulem

seznamka


DVD film Firma, Která Přežije | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti