DVD Filmy
Flash Gordon - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Flash Gordon

Flash Gordon Původní název: Flash Gordon
Žánr: Sci-fi
Diskuse: Co na film říkáte?

Film byl natočen na motivy jednoho z nejznámějších světových sci-fi komiksů, ve kterém se krutý vládce planety Mongo imperátor Ming rozhodl napadnout a zničit zemi. Fotbalová hvězda Flash Gordonse společně s krásnou novinářkou Dale Arden a vědcem Zarkovemvydává na mezigalaktickou cestu s cílem Mingův plán překazit. když Mongo dorazí, hned je jasné, že Ming má nepřátele nejen na zemi. Obyvatelé okolních planet proti němu vytvořili koalici, superstar, v jejímž čele chtějí samotného Flashe Gordona.


internetový obchod

DVD filmy - Blázni a Dobrovolníci Děti Z Ostrova Pokladů 3 Bouřlivé Srdce Malý Manhattan Muž Bez Stínu 2 Děsnej Doják Jak Básníkům Chutná život Na Pytlácké Stezce Báječní Muži S Klikou Rozhlédni Se, člověče 1+2

Diskuse o DVD filmu Flash Gordon

Co byste k filmu Flash Gordon řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Vody (20)27.12.2007 02:58
Famózní muzika aj film, i když tady máte obsah toho co se tam děje docela sprzněn. :)

Anne (38)10.12.2006 22:14
Je to dlouho ,co jsem tento film viděla.
Ta muzika je famózní.DVD film Flash Gordon | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.