DVD Filmy
Francouzská Spojka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Francouzská Spojka

Francouzská Spojka Původní název: French Connection
Hrají: Gene Hackman, Roy Scheider
Režie: William Friedkin
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

FRANCOUZSKÁ SPOJKA - absolutně zábavné .... rychlé a fascinující, napínavé a drsné. Newyorští detektivové "Popeye" Doyle a Buddy Russo doufají, že dostanou gang pašující narkotika a konečně odhalí francouzskou spojku. Ale když se jeden ze zločinců pokusí zabít Doyla, začne vražedné pronásledování, které je dovede daleko za hranice města. Tento thriller plný akce, natočený podle skutečné události, se slavnými scénami honiček, , získal v roce 1971 pět Oscarů.
DVD filmy - De-lovely To Nejlepší Z Večerníčků Jen Ho Nechte Ať Se Bojí Statečné Srdce Hádej Kdo? Pád Do Tmy Titanic Se - 4 Disková Verze Fantastická čtyřka Garderobiér Zorro: Tajemná Tvář Deluxe

Diskuse o DVD filmu Francouzská Spojka

Co byste k filmu Francouzská Spojka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

čolek31.03.2008 00:33
Bez Českého dabingu je to k ničemu.....!!

seznamka


DVD film Francouzská Spojka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti