DVD Filmy
Frankenstein Pomsta - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Frankenstein Pomsta

Frankenstein Pomsta Původní název: Revenge of Frankenstein, The
Hrají: Peter Cushing, Eunice Gayson, Francis Matthews, Michael Gwynn
Režie: Terence Fisher
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

FRANKENSTEINOVA POMSTA - horor, kde hlavní roli vytvořil Peter Cushing. Zachráněný od gilotiny svým oddaným trpaslíkem Fritzem (Oscar Quitak), přísídlí Baron do Carlsbrucku, kde se stane slavným lékařemDr. Steinem (Peter Cushing). Ale pod maskou charitativní činnosti pokračuje ve svých lékařských pokusech. Fritzův mozek transplantuje do normálního zdravého těla (Michael Gwynn). FRANKENSTEINOVA POMSTA - klasický horor, který si získal nejen diváky, , ale i kritiky.
DVD filmy - Frankenstein Final Fantasy : Esence života Férový Zloděj Femme Fatale Fargo S.e. Fanatik Expres Foto Exodus Evoluce Elmo V Zemi Mrzoutů

Diskuse o DVD filmu Frankenstein Pomsta

Co byste k filmu Frankenstein Pomsta řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Frankenstein Pomsta | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti