DVD Filmy
Funny Girl - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Funny Girl

Funny Girl Původní název: Funny Girl
Hrají: Barbra Streisand, Omar Sharif
Režie: William Wyler
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Lidé, kteří viděli FUNNY GIRL , jsou ti nejšťastnější na světě! Kariéru Fanny Brice sledujeme od začátků až po nástup do Follies, show, ve které se stává hvězdou. Zamiluje se do Nicky Arnsteina krásného hazardního hráče. Jeho hráčské štěstí ho však opustí. Zatímco ona je stále populárnější, on se propadá a končí ve vězení.Po návratu zjišťuje, , že s Fanny nedokáže žít a rozvádějí se.
DVD filmy - Freddyho úlet Frankenstein Pomsta Frankenstein Final Fantasy : Esence života Férový Zloděj Femme Fatale Fargo S.e. Fanatik Expres Foto Exodus

Diskuse o DVD filmu Funny Girl

Co byste k filmu Funny Girl řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Funny Girl | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti