DVD Filmy
G.i.joe - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

G.i.joe

G.i.joe Hrají: Dennis Quaid, Channing Tatum, Marlon Wayans, Sienna Miller, Joseph Gordon - Levitt
Režie: Stephen Sommers
Žánr: Akční
FilmyX.cz záznam: G. I. Joe
Diskuse: Co na film říkáte?

Když všichni ostatní selhávají, oni ne! Oni patří k tajné elitní jednotce zvané G.I. Joe, která sdružuje špičkové agenty z celého světa. Hlavní zápletkou je krádež supermoderní tajné zbraně. Záhadná organizace Cobra, která se jí zmocnila, se chystá s její pomocí převrátit svět vzhůru nohama. Parta G.I. Joe se ve snaze překazit plán teroristů pouští do závodu s časem. G.I. Joe je skvělá akční podívaná, ve které si zahráli Channing Tatum, Marlon Wayans, superstar, Sienna Miller a Dennis Quaid.


DVD filmy - Mrkáček Čiko Admirál Synecdoche, New York My Little Pony: Tajná přání Baader Meinhof Komplex Život je boj Poslední dům nalevo Rok jedna Zábavný park Tygrův příběh

Diskuse o DVD filmu G.i.joe

Co byste k filmu G.i.joe řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Daniela (30)05.08.2010 07:47
Super podívaná... Skvělý :o)

KAREL (48)26.07.2010 16:23
Je víc než dobrýDVD film G.i.joe | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.