DVD Filmy
Gejša - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Gejša

Gejša Původní název: Memoirs of a Geisha
Hrají: Ziyi Zhang, Ken Watanabe
Žánr: Romantický/milostný
FilmyX.cz záznam: Gejša
Diskuse: Co na film říkáte?

Vítěz 3 cen Akademie Režisér filmu Chicago Rob Marshall nás zavádí do tajemného a exotického světa, který každého osloví. V příběhu o Popelce, se kterou jste se dosud jistě nesetkali, hrají Ziyi Zhang, Ken Watanabe, Michelle Yeoh a Gong Li. " Úžasná kamera, pečlivá režie a fascinující herecké výkony. Gejša je smyslná, nadpozemsky krásná a omamná. Nadšením nebudete dýchat."(Rex Reed, , NY Observer)
DVD filmy - Tristan a Isolda Pán Prstenů: Dvě Věže (2dvd) Zathura: Vesmírné Dobrodružství Za Trnkovým Keřem Slunce, Seno, Erotika Jája a Pája 2. Bravo Girls: Všechno Nebo Nic Libertin Hostel Jája a Pája 1.

Diskuse o DVD filmu Gejša

Co byste k filmu Gejša řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

marije (9)12.12.2009 20:19
je hesky a romantycky proste nadherny chvalim

marije (9)12.12.2009 20:18
je hesky a romantycky proste nadherny chvalim

Kristýna (17)16.05.2008 14:28
Četla jsem knihu, která mě strašně fascinovala. její podání bylo nádherné. Když jsem se podívala na film, byl krásný, ale hodně zrychlený a byly v něm nepřesnosti co se příběhu týče. Například mě nejvíc zklamalo, že Nobu-san má ve filmu obě ruce. To je kiks docela zásadní!

charlot (11)06.11.2006 17:33
četla jsem poiuze knihuale příběh omalé čija a pozdějisaruji mně naprosto uchvátil všem vřele doporočuji jak knihuod artuta goldnab tak i film

seznamka


DVD film Gejša | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti