DVD Filmy
Geronimo - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Geronimo

Geronimo Původní název: Geronimo
Hrají: Jason Patric, Robert Duvall, Gene Hackman, Wes Studi
Režie: Walter Hill
Žánr: Western
Diskuse: Co na film říkáte?

GERONIMO - legendární bojovník a vůdce svého kmene. Když muž už nemá co ztratit, stává se velmi nebezpečným... GERONIMO byl bojovník, legendární vůdce Apačů, který obětoval vše pro svůj lid. V roce 1881 pouze Apačové odolávali náporu americké armády. Pod vedením GERONIMA bojovali Apačové beze strachu ještě dalších pět let. Film GERONIMO odhaluje legendu o tomto velkém bojovníkovi, jeho chytrosti a chrabrosti, odvaze chránit své lidi, svou zem a indiánského ducha. V hlavních rolích se objeví Jason Patric, Robert Duvall, , Gene Hackman a Wes Studi jako GERONIMO.
DVD filmy - General Eisenhower:velitel Invaze Funny Lady Funny Girl Freddyho úlet Frankenstein Pomsta Frankenstein Final Fantasy : Esence života Férový Zloděj Femme Fatale Fargo S.e.

Diskuse o DVD filmu Geronimo

Co byste k filmu Geronimo řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Michaela (23)08.05.2008 19:02
Pokud se zde jedná o tv film z roku 1993, který jsem před několika lety viděla, tak Geronima tam nehrál Wes Studi, ale nepříliš známý herec Joseph Runningfox...

Mira (35)18.01.2008 12:29
Výborný film,vřele doporučuji.

seznamka


DVD film Geronimo | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti