DVD Filmy
Gettysburg - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Gettysburg

Gettysburg Původní název: Gettysburg Xl
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Léto 1863, občanská válka. Vojska Konfederace míří na Pensylvánii. Unionistické divize se sjednocují, aby jim mohly čelit. Dvě velké armády se utkají u městečka Gettysburgu, sídla teologické školy. Po tři dny, plné mnoha slavných akcí, visí osud jednotné Ameriky na vlásku. Tento velkolepý epos byl natočen podle literární předlohy Michaela Shaara "The Killer Angels", , za kterou autor získal Pulitzerovu cenu. Snímek se odehrává na skutečných místech bitvy a je přísně autentický "až do morku kostí".
DVD filmy - Ještě žiju S Věšákem, Plácačkou a čepicí Doba Ledová 2 - Obleva Ústav Ztroskotaná Láska Pomsta Bratra Přijela K Nám Pouť Kouzelná Chůva Nanny Mc Phee Gejša Tristan a Isolda Pán Prstenů: Dvě Věže (2dvd)

Diskuse o DVD filmu Gettysburg

Co byste k filmu Gettysburg řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Stonewall (47)12.08.2010 22:35
Film Gettysburg mě nadchl, skvělé bojové scény, hluboké filozofické myšlenky, jen těch nekonečných dialogů mezi generály Lee, Longstreetem, Armisteadem, Kemperem,Garnettem a britským poradcem by mohlo být o něco méně. Jinak super !!!

Tereza (28)17.05.2008 14:49
Mám ráda historické filmy a i když jsem si myslela,že američani neumí natočit pořádný historický film,protožr té historie mají málo,tento film (vlastně oba dva díly)se mi velice líbili.Nevíte náhodou někdo jak se jmenuje ten třetí díl?Škoda že u nás nevyšel....

ivo (35)04.08.2007 12:03
Všechny tři díly jsem viděl v televizi a od té doby film scháním. Bojové scény jsou natočeny opravdu kvalitně.

Terezka (27)30.05.2007 19:41
Fakt skvěly film...moc se mi líbil.Škoda,že u nás nevyšel ten třetí díl z této trilogie.

Tomáš V. (22)02.12.2006 23:33
Podle mě se jedná o jeden z nelépe natočených a nejvěrohodnějších válečných filmů vůbec. Bitevní záběry jsou navíc podníceny nádhernou hudbou která skvěle doplnuje samotný film.

seznamka


DVD film Gettysburg | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti