DVD Filmy
Go ! - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Go !

Go ! Hrají: William Fichtner, Katie Holmes, Jay Mohr, Sarah Polley
Režie: Doug Liman
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Sex a drogy v tarantinovsky laděné komedii. GO! PRAVÝ ŽIVOT ZAČÍNÁ VE 3 HODINY RÁNO ... Příležitostný obchodník s drogami Simon si chce vyjet se svými kamarády do Las Vegas. Podplatí proto kolegyni Ronu, aby za něj vzala službu v supermarketu. To ale neví, že se u její pokladny objeví Adam a Zack, kteří nutně potřebují sehnat nějaké "zboží". Rona potřebuje nějaké peníze a tak se rozhodne sehnat drogy sama a vydělat tak pár nezdaněných "babek". Netuší ale, že podivní "zákazníci" byli ke spolupráci donuceni policií. Horké chvilky čekají i na Simona, který nejenže v casinu prohraje hromadu peněz, ale podpálí hotel, , ukradne sportovní bourák a nakonec postřelí majitele striptýzového baru.
DVD filmy - Geronimo General Eisenhower:velitel Invaze Funny Lady Funny Girl Freddyho úlet Frankenstein Pomsta Frankenstein Final Fantasy : Esence života Férový Zloděj Femme Fatale

Diskuse o DVD filmu Go !

Co byste k filmu Go ! řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Ivka (21)21.07.2006 06:31
jo to velice supr filmeček :)

seznamka


DVD film Go ! | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti