DVD Filmy
Guru - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Guru

Guru Původní název: The Guru
Hrají: Jimi Mistry, Heather Graham, Marisa Tomei, Michael McKean, Dash Mihok
Režie: Daisy von Scherler Mayer
Diskuse: Co na film říkáte?

Když mluví on, ženy poslouchají.Ramu Gupta (Jimi Mistry - Krvavý diamant) opouští Dillí s velkým snem o filmové kariéře v New Yorku. Jenže osud má pro něj v zásobě jiné povedené plány! S pomocí pornohvězdy (Heather Graham - Atentát v Ambassadoru) a new-age princezny z Manhattanu (Marisa Tomei - Faktótum) přinese Ramu do společnosti ve městě potěšení a požitky způsobem, superstar, o jakém se mu ani nesnilo... jako newyorský guru sexu!


internetový obchod

DVD filmy - Vinci Bondovy dívky jsou věčné Šťastné a veselé FilmX Sokyně Vražda V Mém Domě Absurdistán Stopy Krve Parfém : Příběh vraha FilmX Hurá do basy Kupředu levá, kupředu pravá

Diskuse o DVD filmu Guru

Co byste k filmu Guru řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Anonymka03.01.2010 15:15
skvělí film

dsfaghj (34)12.05.2008 14:03
mohlo bytam byt vice erotiky abych si mohl mastit kára:-DDVD film Guru | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.