DVD Filmy
Hádej Kdo? - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hádej Kdo?

Hádej Kdo? Původní název: Guess Who?
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Tatínek nemusí mít vždycky pravdu. Před tím, než Theresa přivedla svého snoubence Simona na oslavu 25. výročí svatby svých rodičů, zapomněla se zmínit o jednom drobném detailu. ..Simon je běloch. Jejího otce Percyho Jonese tahle drobnost přivádí k rozhodnutí, že zasnoubení dcery musí zrušit. Udělá všechno pro to,aby se Simon v rodině necítil dobře. Od machinací s jeho bankovním účtem,až po noční zamknutí ve sklepě. Když ale Percy škodolibě prozradí Simonův nejtajnější trapas, vede to k řadě komických komplikací, , které dokazují jediné. Tatínek nemusí mít vždy pravdu.
DVD filmy - Pád Do Tmy Titanic Se - 4 Disková Verze Fantastická čtyřka Garderobiér Zorro: Tajemná Tvář Deluxe Pán Fanoušků: Společníci Prstenu Vánoce Naruby Už Jsme Tam? Svět Draků Man-thing

Diskuse o DVD filmu Hádej Kdo?

Co byste k filmu Hádej Kdo? řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hádej Kdo? | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti