DVD Filmy
Hadí doupě - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hadí doupě

Hadí doupě Původní název: Crooked House
Hrají: Terence Stamp, Julian Sands, Max Irons, Christina Hendricks, Glenn Close, Gillian Anderson, Amanda Abbington
Režie: Gilles Paquet-Brenner
Žánr: Krimi
Diskuse: Co na film říkáte?

V nejspletitějším příběhu Agathy Christie se soukromý detektiv Charles Hayward (Max Irons) na žádost své bývalé milenky pouští do vyšetřování podezřelého úmrtí jejího dědečka, bohatého patriarchy, aby pachatele našel dřív, než Scotland Yard odhalí temné rodinné tajemství. Na rozpadajícím se statku, obklopen jedovatou atmosférou hořkosti, odporu a žárlivosti, se Hayward setkává se třemi generacemi rodinné dynastie včetně divadelní herečky (Gillian Anderson), čerstvé vdovy (Christina Hendricks), která byla o 50 let mladší než její muž, , a ženské hlavy rodiny lady Edith de Haviland (Glenn Close).
DVD filmy - Boj sněžného pluhu s mafií Červená Nejsledovanější Čára Angry Birds: Prasátka 4. série Milovník po přechodu Letíme Viking Kožené slunce Hrnek Harry Potter - Bradavický expres 460 ml

Diskuse o DVD filmu Hadí doupě

Co byste k filmu Hadí doupě řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hadí doupě | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti