DVD Filmy
Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky

Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky Diskuse: Co na film říkáte?

DVD má 2 části V první části, která trvá 45 minut najdete šest cvičících těhotných maminek (mezi kterými jsem i já) a jednoduchou choreografii sestavenou z prvků nízkého aerobiku + posilování problémových partií - hýždí, , stehen v sedě na židli a ve stoje u opory. Cvičení je prokládáno strečinkovými pasážemi hlavně na uvolnění zad a kyčelních kloubů. Ve druhé časti si ženy po porodu mohou zformovat partie břicha.
DVD filmy - Irina Palm FilmX Vlci Černá kniha Marcela Misery nechce zemřít Marta Panelstory aneb Jak se rodí sídliště Hannibal: Zrození Ošklivé káčátko a já Ally McBealová 2.sezona

Diskuse o DVD filmu Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky

Co byste k filmu Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hana Kynychová: Aerobic nejen pro těhulky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti