DVD Filmy
Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.)

Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.) Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.)

Břišní pekáč II je ucelený posilovací program, zaměřený na přímé i šikmé břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Ke cvičení budete využívat pouze váhu vlastního těla a balanční pomůcky. Tímto cvičením předejte problémům s inkontinencí a zároveň vám pomůže tento problém odstranit. Může vám pomoci otěhotnět a zdárně donosit miminko. Zbaví vás bolestí zad a vytvaruje partie břišních svalů. Upraví problémy s prostatou a zkvalitní erekci. Tento trénink je tedy určen ženám i mužům, , bez ohledu na věk.


internetový obchod

DVD filmy - Hana Kynychová: Hejbejse 11 (Cvičení Na Velkém Míči) Hana Kynychová: Hejbejse 9 (Pevný zadek) Hana Kynychová: Hejbejse 8 (Total Body forming) Hana Kynychová: Hejbejse 7 (Břišní Pekáč) Hana Kynychová: Hejbejse 2 Hana Kynychová: Hejbejse 1 Hana Kynychová: Aktivní těhotenství s betynkou Hana Kynychová: Hejbejse 6 (P-class s overballem) Hana Kynychová: Hejbejse 5 (Body Stiling s malými činkami) Hana Kynychová: Hejbejse 4 (P-class s posilovací gumou)

Diskuse o DVD filmu Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.)

Co byste k filmu Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka






DVD film Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti