DVD Filmy
Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik)

Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik) Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik)

Cvičební DVD je určeno pro ženy a dívky, , které chtějí zažít pocit žensvtí a radosti z pohybu. Vlastní choreografie Latino aerobiku je uzpůsobena pro domácí cvičení.


internetový obchod

DVD filmy - Hana Kynychová: Hejbejse 14 (Aerobik pro začátečníky) Hana Kynychová: Hejbejse 12 (Břišní pekáč II.) Hana Kynychová: Hejbejse 11 (Cvičení Na Velkém Míči) Hana Kynychová: Hejbejse 9 (Pevný zadek) Hana Kynychová: Hejbejse 8 (Total Body forming) Hana Kynychová: Hejbejse 7 (Břišní Pekáč) Hana Kynychová: Hejbejse 2 Hana Kynychová: Hejbejse 1 Hana Kynychová: Aktivní těhotenství s betynkou Hana Kynychová: Hejbejse 6 (P-class s overballem)

Diskuse o DVD filmu Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik)

Co byste k filmu Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hana Kynychová: Hejbejse 15 (Latino Aerobik) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti