DVD Filmy
Hana Kynychová: Hejbejse 3 (P-class) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hana Kynychová: Hejbejse 3 (P-class)

Hana Kynychová: Hejbejse 3 (P-class) Diskuse: Co na film říkáte?

Připravila jsem pro Vás formovací a posilovací cvičení s názvem Hejbejse 3. P-class. Cvičení je určené jak pro začátečníky tak i pro pokročilé cvičence. Obsahuje jednoduchou choreografii pro formování a posílení problémových zón a břišních svalů. Délka cvičení je 60min. Na toto cvičení navazuje novinka Hejbejse 4. P-class s posilovací gumou, , která je určená pro pokročilé cvičence..
DVD filmy - Tři Bratři [DVD] Mickeyho Klubik Kolekce 22 DVD Dr. House komplet sezony 1-4 Repo! Genetická opera Boj o Řím 1 Boj o Řím 2 Smrtící nenávist 2 Kočka FilmX Sissi a Yetti Bavorák 2

Diskuse o DVD filmu Hana Kynychová: Hejbejse 3 (P-class)

Co byste k filmu Hana Kynychová: Hejbejse 3 (P-class) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hana Kynychová: Hejbejse 3 (P-class) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti