DVD Filmy
Hanky Panky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hanky Panky

Hanky Panky Původní název: Hanky Panky
Hrají: Gene Wilder, Gilda Radner, Kathleen Quinlan, Richard Widmark
Režie: Sidney Poitier
Žánr: Nezařazeno
Diskuse: Co na film říkáte?

HANKY PANKY - komedie s prvky romantiky i stylové detektivky od Hitchcocka. V jednom okamžiku se bezproblémový život Michaela (Gene Wilder) rázem změnil. Neznámý muž spáchal sebevraždu a on se musel potkat a on se musel potkat zrovna s jeho sestrou Kate Hellmanovou ( Gilda Radner) a tajnými vládními intrikami. Ransom (Richard Widmark)- nemilosrdný protivník, se snaží zlikvidovat Michaela. A tak Michael a Kate se snaží utéct a použíjí k tomu veškeré dostupné prostředky, ať už je to letadlo a nebezpečný let nad Grand Kaňonem, automobilové honičky v ulicích New Yorku. Dostanou se k ukrytému velitelskému centru a do pouštní základny, , kde je útočníci obléhají ze všech stran. A jak to dopadne ... ?
DVD filmy - Had Ve Stínu Orla Grázlové Gothika Godzilla Go ! Geronimo General Eisenhower:velitel Invaze Funny Lady Funny Girl Freddyho úlet

Diskuse o DVD filmu Hanky Panky

Co byste k filmu Hanky Panky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hanky Panky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti