DVD Filmy
Hannah Montana Film - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hannah Montana Film

Hannah Montana Film Hrají: Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, Emily Osment, Lucas Till, Jason Earles
Režie: Peter Chelsom
Žánr: Teenager Fenomén
Diskuse: Co na film říkáte?

Hannah Montana se stala seriálovým hitem a z herečky a zpěvačky Miley Cyrus udělala tato role mezinárodní hvězdu a idol všech teenagerů. Na DVD a na Blu-Ray vychází první celovečerní film Hannah Montana, který se hned po premiéře v USA vyšvihl do čela návštěvnosti kin. Jen v České republice vidělo celovečerní film Hannah Montana 130 000 diváků, po celém světě pak vydělal 155 milionů dolarů.  „Hannah Montana – Film“ je rodinná zábava se silným příběhem a spoustou muziky. Miley Stewart je ve svém soukromém životě normální holkou ze sousedství, která řeší každodenní problémy dospívající dívky. Jen málokdo z jejího okolí ale ví, že žije i druhý skrytý život. Tajně vystupuje jako Hannah Montana – popová star, která má skvělé písničky a ještě lepší fanoušky.Jenže obrovská popularita, které Hannah dosáhla, má i své stinné stránky. Miley se příliš nechá strhnout svůdným životem slavných a začíná se chovat jako rozmazlená celebrita. Její táta se proto rozhodne pro drobnou změnu scénáře. Pošle svou dceru na rodinnou farmu kdesi uprostřed Tennessee, místo úžasných šatů a záře Hollywoodu ji oblékne do ošoupaných džínů. Miley musí přemýšlet nad tím, kým chce vlastně ve svém životě být. Milou a citlivou Miley nebo drsnou a profesionální Hannou? Ve filmu se objeví i hostující hvězdy Taylor Swift, superstar, Rascal Flatts a Vanessa Williams.


DVD filmy - Poslední dům nalevo Rok jedna Zábavný park Tygrův příběh Piráti z Karibiku 3: Na konci světa (2-disková edice) Jonas Brothers: 3D koncert Topaz Ani stín podezření Twister Ukradené Vánoce Tima Burtona - 2DVD

Diskuse o DVD filmu Hannah Montana Film

Co byste k filmu Hannah Montana Film řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

andrea (9)04.07.2010 20:48
je dobra a dobře zpívá

Anonym (14)20.06.2010 15:06
Já nemůžu najít na netu hannah montana oni tam dávají jenom trailery nebo popisy to mě štve!!!

Bára (13)24.04.2010 17:02
Neviděla jsem ho a MOC BYCH HO CHTĚLA VIDĚT!

05.03.2010 16:15
jkcgdigtzdiDVD film Hannah Montana Film | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.