DVD Filmy
Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook

Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook Původní název: Hellboy 2: The Golden Army
Hrají: Ron Perlman, John Hurt, Selma Blair
Režie: Guillermo Del Toro
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Osud lidstva visí na vlásku. Krutý princ totiž probouzí k životu nezastavitelnou armádu kovových bojovníků a vyhlašuje válku celému lidstvu. Hellboy se spolu se svým týmem paranormálních souputníků musí postavit silám temnoty v zásadní bitvě dobra a zla! Vizionářský režisér ?lmu Faunův labyrint přináší ?lm Hellboy 2: Zlatá armáda, který vás zavede do fantastického světa různorodých tvorů a vzrušujících bojových scén, , jaké jste dosud neviděli!
DVD filmy - 2 DVD Hellboy 1+2 2 DVD Akta X 1+2 Proč jsem se jen ženil Mumie se vrací Mumie: Hrob dračího císaře 2 DVD Steelbook Legenda o mém synovi Útěk z vězení (2005) | 1.sezona Tvrdé palice Písečné moře Útěkář (1957)

Diskuse o DVD filmu Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook

Co byste k filmu Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hellboy 2: Zlatá armáda 2 DVD steelbook | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti