DVD Filmy
Historie Nacismu 2. Cast - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Historie Nacismu 2. Cast

Historie Nacismu 2. Cast Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 13.12.2007 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:00:00 Rok natočení: 2002 Země: Itálie Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 V Německu po I.světové válce byly pro vznik nacismu ideální podmínky. Sociální problémy, zadluženost státu a jeho zatížení mezinárodními sankcemi a válečnými reparacemi, zbytnění Říšského sněmu (neboli parlamentu), silné marxistické hnutí, specifické postavení často podnikatelsky úspěšné židovské menšiny. Léčit tyto problémy začali marxisté i národní socialisté, každý po svém. Zhovadilosti jedné strany byly vodou na mlýn straně druhé. Za nečinného přihlížení státu. V Německu zpracované masy lidí tleskaly národním socialistům. V jiných zemích komunistům. Věděly tyto davy, , že na konci národního socialismu je čekají Hitlerova zvěrstva a v komunismu Stalinova tyranie? A že Evropa jednoho dne změní svou tvář ke škodě stamilionů svých obyvatel?
DVD filmy - Top 10 - Nejlepsi Zbrane Sveta 2 7 Znameni Apokalypsy Pad Letu 174 Arsenal 1 Provinila Srdce Laska Ze Sousedstvi Erwin Rommel 2. - Porazeny Extremni Seznamka Kamarad Timmy:timmyho Jarni Prekvapeni Epicentrum

Diskuse o DVD filmu Historie Nacismu 2. Cast

Co byste k filmu Historie Nacismu 2. Cast řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Historie Nacismu 2. Cast | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti