DVD Filmy
Hladová Noc - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hladová Noc

Hladová Noc Původní název: Forsaken, The
Hrají: Kerr Smith, Brendan Fehr, Izabella Miko, Phina Oruche, Simon Rex, Johnathon Schaech
Režie: J.C. Cardone
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

HLADOVÁ NOC. S NOCÍ přichází chuť ... na krev. Pohodová cesta na svatbu sestry přes kontinent se naráz stane pro nájemného řidiče Seana (Kerr Smith) prokletým výletem, když zastaví stopaři Nickovi (Brendan Fehr), který sleduje skupinu upírů. Na cestě potkají ženu, která potřebuje pomoc, zastaví a Sean se stane dalším napadeným. všichni tři se nyní musí vzepřít času, najít a zabít původce viru - staletí starého upíra s nadlidskou silou a velkou touhou po krvi ... Sean (Kerr Smith) bojuje s časem, aby zabránil osudu, kdy se z něj po infikování virem po zbytek života může stát krvežíznivý upírAdrenalin Vám zaručeně stoupne při sledování tohoto thrilleru, , natočeného v tradici hororů "Ztracení chlapci" a "Upírů Johna Carpentera".
DVD filmy - Hele Vole, Kde Mám Káru ? Rabbit Proof Fence Hanky Panky Had Ve Stínu Orla Grázlové Gothika Godzilla Go ! Geronimo General Eisenhower:velitel Invaze

Diskuse o DVD filmu Hladová Noc

Co byste k filmu Hladová Noc řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

dani (30)12.09.2010 20:52
Dobrej film..........

seznamka


DVD film Hladová Noc | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti