DVD Filmy
Hlubina - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hlubina

Hlubina Původní název: Deep, The
Hrají: Louis Jr. Gossett, Eli Wallach, Robert Shaw, Nick Nolte, Jacqueline Bisset
Režie: Peter Yates
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

HLUBINA ... stojí ten poklad opravdu za to krveprolití? Novomanželé David (Nick Nolte) a Gail (Jacqueline Bisset) jedou na svatební cestu na Bermudy. Když se potápějí mezi útesy najdou na dně starý vrak lodi. Brzy zjistí, že nejsou jediní, kdo se o vrak zajímá. Jde o legendární loď s pokladem, jejíž místo potopeníbylo po dlouhou dobu neznámé. David a Gail se rozhodnou legendární poklad vylovit. Musí však čelit nástrahám ostatních zájemců o poklad, , kterých stále přibývá.
DVD filmy - Hlídat Tess Hladová Noc Hele Vole, Kde Mám Káru ? Rabbit Proof Fence Hanky Panky Had Ve Stínu Orla Grázlové Gothika Godzilla Go !

Diskuse o DVD filmu Hlubina

Co byste k filmu Hlubina řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Reskator (55)19.01.2009 16:25
znázorněný obal je z filmu Hlubina, ale z roku 2002. A tam teda paní Bissetová nehraje ani náhodou. Dokonce tam nehrajou ani ponorky. Bay

seznamka


DVD film Hlubina | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti