DVD Filmy
Hobit: Bitva pěti armád - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hobit: Bitva pěti armád

Hobit: Bitva pěti armád Původní název: The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Režie: Peter Jackson
Žánr: Fantasy
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Hobit: Bitva pěti armád

Thorin Pavéza a trpaslíci z Ereboru se domáhají nezměrného bohatství svých předků. Při tom však rozzuří strašlivého draka Šmaka, který obrátí svůj vztek proti Jezernímu městu. Mezitím Sauron zvaný Temný pán vyšle své oddíly Orků k Osamělé hoře. A Bilbo Pytlík náhle bojuje o život v bitvě pěti armád. Temnota se stahuje a trpaslíci, , elfové a lidé se musí rozhodnout mezi spojenectvím a zkázou.


internetový obchod

DVD filmy - The Gambler 96 hodin: Trilogie 3DVD - futurepak 96 hodin: Zúčtování Pocahontas - Edice Disney klasické pohádky 18. Lví král - Edice Disney klasické pohádky 17. Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7. Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství - Edice Disney klasické pohádky 12. Bambi DE - Edice Disney klasické pohádky 4. Dumbo - Edice Disney klasické pohádky 3.

Diskuse o DVD filmu Hobit: Bitva pěti armád

Co byste k filmu Hobit: Bitva pěti armád řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hobit: Bitva pěti armád | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti