DVD Filmy
Hobit: Bitva Pěti Armád 4bd (3d+2d) - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hobit: Bitva Pěti Armád 4bd (3d+2d)

Hobit: Bitva Pěti Armád 4bd (3d+2d) Původní název: The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Režie: Peter Jackson
Diskuse: Co na film říkáte?

Thorin Pavéza a trpaslíci z Ereboru se domáhají nezměrného bohatství svých předků. Při tom však rozzuří strašlivého draka Šmaka, který obrátí svůj vztek proti Jezernímu městu. Mezitím Sauron zvaný Temný pán vyšle své oddíly Orků k Osamělé hoře. A Bilbo Pytlík náhle bojuje o život v bitvě pěti armád. Temnota se stahuje a trpaslíci, , elfové a lidé se musí rozhodnout mezi spojenectvím a zkázou.
DVD filmy - Šaráda Co by kdyby Fontána pre Zuzanu 2. Interstellar Klub rváčů Padesát odstínů šedi [DVD] Šéfové na zabití 2 Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné Frankenstein (1994) Hana Kynychová: Hejbejse 18 (Postava Snů)

Diskuse o DVD filmu Hobit: Bitva Pěti Armád 4bd (3d+2d)

Co byste k filmu Hobit: Bitva Pěti Armád 4bd (3d+2d) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hobit: Bitva Pěti Armád 4bd (3d+2d) | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti