DVD Filmy
Hon Na Myš - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hon Na Myš

Hon Na Myš Hrají: Nathan Lane, Lee Evans, Maury Chaykin,
Režie: Gore Verbinski
Žánr: Komedie,Rodinný
Diskuse: Co na film říkáte?

Tento komediální hit, který kritikové nazývají "fantastickou zábavou pro děti a dospělé”, si opravdu užijete. Smolařští bratři Lars a Ernie Smuntzovi (Nathan Lane a Lee Evans) nejsou z barabizny, kterou zdědili, dvakrát na větvi... dokud nepřijdou na to, že jejich zchátralá nemovitost má cenu milionů. Než z ní ale budou moci vytřískat kapitál, musejí se zbavit jediného, paličatého nájemníka: malé a houževnaté myšky. Co se může zdát jako dětská hra, , změní se ovšem v epickou bitvu neuvěřitelně komických rozměrů.
DVD filmy - Sedm Ally McBealová Dvanáct do tuctu Sirotčinec Kamarádova holka Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám Flipper a Lopaka 3 Nils Holgersson Dobrodružná cesta malého chlapce Pokojný bojovník Vy nám taky, šéfe!

Diskuse o DVD filmu Hon Na Myš

Co byste k filmu Hon Na Myš řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Hon Na Myš | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti