DVD Filmy
Hook - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hook

Hook Žánr: Dětský/Hraný příběh
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Hook

Nominováno na 5 Oscarů Peter Pan - hrdina, který nikdy nezestárne - dospěl! A ještě ke všemu zapomněl létat! vstupte do kouzelného a tajuplného světa nekonečné radosti. Do bájné země Nezemě se vrací věčný mstitel a věrný skřítek Tinkerbell, aby pátral po Peterovu zapomenutém dětství, , jeho ztracených dětech a odvážně se utkal se zlým pirátem - kapitánem Hookem.


internetový obchod

DVD filmy - Philadelphia Ozvěna Smrti Pýcha a Předsudek Promlčení Plavat Proti Proudu Maska Zrcadla Tunel Smrti Zástupce Velitele Můj miláček ráže 6,65 O Klukovi Z Plakátu I.

Diskuse o DVD filmu Hook

Co byste k filmu Hook řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Dušan (8)26.11.2006 16:59
Čau blbe.

seznamka


DVD film Hook | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti