DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hot Wheels Acceleracers: Rychlost Ticha

Hot Wheels Acceleracers: Rychlost Ticha Původní název: Hot Wheels Acceleracers: Speed of Silence
Režie: Andrew Duncan, William Gordon
Žánr: Dětský
Diskuse: Co na film říkáte?

Rychlostí 300 mil v hodině se k ván řítí další dobrodružství v podobě Acceleracers!Teku soupeří s týmem Meralo-maniaků v honbě za Akcele-kartami ve dvou nových závodních říších. Šílená trasa, zatáčky, ze kterých vyváznete opravdu jen o vlásek, smrtonosné skoky... uniknout žralokům "károžroutům" je proti tomu hračka! Ale teprve když se objeví roboti Drouni se svým vozem, vše požírajícím Čističem, začne jjít opravdu do tuhého. Mezitím doktor Tezla a jeho tým pracují na odhalení podstaty Akcele-karet. Musí přece existovat nějaký způsob, jak vyzrát na nebezpečné roboty a jejich bezchybné řidičské schopnosti. Rozjeď to s nejrychlejšími auty, skvělou hudbou a těmi skutečně nejlepšími řidiči v napínavém závodě o záchranu světa!


DVD filmy - Harry Potter 1,2,3 - Sada 3 Filmů (6dvd) Harry Potter a Tajemná Komnata Glimmer Man Dokonalá Bouře Dannyho Parťáci 2 Dannyho Parťáci Čarodějky Z Eastwicku Constantine Cesta Kolem Světa Za 80 Dni - Spec.edice Catwoman

Diskuse o DVD filmu Hot Wheels Acceleracers: Rychlost Ticha

Co byste k filmu Hot Wheels Acceleracers: Rychlost Ticha řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Toxik (9)13.07.2007 09:28
Je to docela dobry film.

15.06.2007 18:53
hotweels3

Kubosta (12)02.11.2006 15:03
Je to super.

kubista (13)20.10.2006 15:33
fak dost hustej film

seznamka

DVD film Hot Wheels Acceleracers: Rychlost Ticha
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.