DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hurikán V Ringu

Hurikán V Ringu Původní název: Hurricane
Hrají: Denzel Washington, John Hannah, Liev Schreiber
Režie: Norman Jewison
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Touchstone Home Video Hurikán v ringu je hereckým koncertem Denzela Washingtona, který byl za svůj výkon nominován na Oscara a získal prestižní Zlatý glóbus. Režisérem filmu je Norman Jewison (V žáru noci). Rubin Hurikán Carter byl hrdý a nadějný boxer, černý kůň sřední váhy, který toužil po titulu šampióna. Jeho sny se ale rozplynuly ve chvíli, kdy byl nespravedlivě odsouzen na doživotí ze brutální vraždu. Přes protesty slavných lidí, mezi nimiž byli i Bob Dylan a Muhammad Ali, strávil Hurikán za mřížemi téměř dvacet let. Mnoho lidí na něj zapomnělo, řada přátel se k němu otočila zády. Jen hrsta věrných zůstala, stejně jako malá jiskra naděje. Tento snímek s řadou pozoruhodných hereckých výkonů není jen příběhem o vítězstvích a pádech skvělého bojovníka, ale také o lidech a jejich svědomí!


DVD filmy - Harry Potter 1,2,3 - Sada 3 Filmů (6dvd) Harry Potter a Tajemná Komnata Glimmer Man Dokonalá Bouře Dannyho Parťáci 2 Dannyho Parťáci Čarodějky Z Eastwicku Constantine Cesta Kolem Světa Za 80 Dni - Spec.edice Catwoman

Diskuse o DVD filmu Hurikán V Ringu

Co byste k filmu Hurikán V Ringu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Dan (17)03.07.2007 10:53
je to moc hezkej film

(30)06.11.2006 19:33
Je to smutnej ale zároveň skvělej film - bohužel podle pravdy...

04.11.2006 15:39
tak takovej je někdy život. Tento film je hoodně k zamyšlení

04.11.2006 09:54
Je to moc nádherný film,dokonce jsem se u něj rozbrečela!!

seznamka

DVD film Hurikán V Ringu
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.