DVD Filmy
Hurvínkův Rok - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Hurvínkův Rok

Hurvínkův Rok Režie: Tomáš Petráň
Žánr: Loutkový
Diskuse: Co na film říkáte?

Pojďte se s námi podívat, jaký je HURVÍNKůV ROK. Kdo by neznal z večerníčků SPEJBLA, HURVÍNKA, MÁNIČKU a tetu KATEŘINU? Teď s nimi můžete v dobré náladě prožít celý ROK. 1. HURVÍNKOVY večerníčky. 2. Novoroční předsevzetí. 3. Únor bílý, , pole sílí. 4. Jarní úklid. 5. HURVÍNKOVA pomlázka. 6. HURVÍNEK oslavuje. 7. Den dětí. 8. Plavání zakázáno. 9. Malý stan. 10. Šaty dělaj člověka. 11. HURVÍNKOVO prasátko. 12. Sláva vítězům. 13. Vánoční dárek.
DVD filmy - Hoří Má Panenko Honza Málem Králem Honem, Než To Zapomenu Homolka a Tobolka Hogo Fogo Homolka Hatha Joga Pro Začátečníky A.. Fimfárum Ecce Homo Homolka Dvojbalení: Kameňák ,kameňák 2 Doktor Tom 1

Diskuse o DVD filmu Hurvínkův Rok

Co byste k filmu Hurvínkův Rok řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

01.11.2009 10:29
krása nahrávejte cd dál

Lenka (42)01.10.2009 18:52
Je to super

Barbora (11)22.08.2009 09:56
Viděla jsem to u kámošky a je to opravdu legrační.

Lucka (11)01.07.2008 15:30
Toto DVD jsem už viděla, je to legrační DVD, na každý měsíc nějaký příběh. Doporučuji to ostatním kteří to ještě neviděli.

seznamka


DVD film Hurvínkův Rok | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti