DVD Filmy
Indián a Sestřička - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Indián a Sestřička

Indián a Sestřička Hrají: Denisa Demeterová, Tomáš Masopust
Žánr: Romantický/milostný
Diskuse: Co na film říkáte?

František pracuje na šumavské pile, ale na konci týdne se vždy mění na euroindiána, který žije přírodou a svými rituály. Když se na venkovské zábavě zastane Marie, zdravotní sestry v nemocnici, vypadá to na rychlé a bezproblémové letní vzplanutí. Jenže Marie je Romka, a to se nelíbí ani Frantově rodině, ani jeho kamarádům. AFranta je zase Gádžo, což se nelíbí Mariinu horkokrevnému bratrovi s podmínkou na krku, a už vůbec ne jejímu věčně zaměstnanému příteli Martinovi, který se snažíhrát roli slušného romského podnikatele. Montekové proti Kapuletům, Tryskáči proti Žralokům a Cigáni proti Chrapounům - dva různé světy se prolnouahrdinové zjistí, , kým doopravdy jsou.
DVD filmy - Capote Hory Mají Oči Doblba! Velké Očekávání Prci,prci,prcičky: Na Táboře Dějiny Násilí Syriana Firewall Karate Kid 1 Žaloba

Diskuse o DVD filmu Indián a Sestřička

Co byste k filmu Indián a Sestřička řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Indián a Sestřička | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti