DVD Filmy
Já, Robot - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Já, Robot

Já, Robot Původní název: I, Robot
Hrají: Will Smith, Bruce Greenwood, James Cromwell, Chi McBride
Režie: Alex Proyas
Žánr: Sci-fi/fantastický
Diskuse: Co na film říkáte?

JÁ ROBOT. Nesmí zranit člověka. Musí dodržovat příkazy. A musí se chránit. V nedaleké budoucnosti, na Zemi v roce 2035, kdy ROBOTI tvoří spolehlivou a nedílnou součást každodenního života, je detektiv JohnSpooner (Will Smith) pověřen vyšetřením záhadné smrti Dr. Alfréda Lanninga (James Cromwell), která byl duchovním otcem umělých bytostí a zformuloval tři zákony robotiky, podle nichž ROBOT nesmí za žádných okolností ublížit člověku. Na místě činu detektiv nalézá ROBOTA Sonnyho. Spáchal vědec sebevraždu, nebo ho tento ROBOT zavraždil? To by nejen znamenalo zásadní porušení výše zmíněných zákonů, ale i obrovskou hrozbu pro lidstvo. Co by pak zabránilo ROBOTůM převzít kontrolu nad společností, , když je lidstvo na jejich existenci závislé? Nebo že by už tato revoluce v tichosti proběhla?
DVD filmy - Francouzská Spojka 2 Francouzská Spojka De-lovely To Nejlepší Z Večerníčků Jen Ho Nechte Ať Se Bojí Statečné Srdce Hádej Kdo? Pád Do Tmy Titanic Se - 4 Disková Verze Fantastická čtyřka

Diskuse o DVD filmu Já, Robot

Co byste k filmu Já, Robot řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

osm22.05.2008 15:07
moc pěkný a hlavně to není úplně tak nereálné

misa (8)20.05.2008 19:18
je to strašidelné ale dobré

seznamka


DVD film Já, Robot | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti